Data Volley 2007

Data Volley 2007

To vám umožní začít jednoduché statistické údaje, získat analytické zprávy
Hodnocení
5.0  (8 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
3.0 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
Data Project S.r.l.
Profesionální a Kompletní: s jedním operátorem, s použitím pouze jeden PC, můžete začít skautingu jednoduché statistické údaje, získat analytické zprávy o dovednost, kterou hráč, rotací; postupuje na úroveň komplexní a pokročilé skautingu; s schopnost rozvíjet a grafy s sloužit a útok trajektorie, komplexní a přizpůsobitelné pracovní listy, a mnohem více.
Data Volley 2007 je reakce na požadavky a návrhy z nejlepších trenérů na světě, kteří používají program pro velmi dlouhou dobu, před a pozápasové analýzy, na lavičce, a v trénincích. Jejich myšlenky mají povoleno/nás tlačil, aby se výrobek nejvyšší profesionalitu, bez ztráty použitelnost a jednoduchost, které se vždy vyznačovaly Data Volley.
Kompletní Skauting: Data Volley 2007 umožňuje pro průzkum každé volejbalové dovednosti (nyní umožňuje pro Volné koule) s kompletní hodnocení, které zahrnuje výsledek dovednost události, typu hit, a počáteční a příletových zón; i podrobnější informace, jako například počet hráčů, blokování, typ chyby, a mnohem více.
Extrémní všestrannost: program je zcela přizpůsobitelný v každé části: z klávesnice, s volbou klíče přiřadit do každé hodnocení, definice kritérií pro analýzu.
Základní statistika: je možné zobrazit a vytisknout AT ANY TIME analytické zprávy podrobně veškeré informace potřebné k objektivně hodnotit výkon týmu (jeden nebo více dovedností, tím, že jeden hráč nebo tým, jeden nebo více rotace, set nebo celý zápas, a tak dále).
Pokročilé analýzy: s Data Volley 2007 je možné provést velmi podrobné analýzy, například pro vyhodnocení každé dovednosti podle oblastí soudu, v níž byl popraven; výpočet účinnosti útočných kombinací podle oblasti, ze které byli napadeni, kvalitu příjmu, rotace a mnohem více. Tato nová verze také umožňuje záznam útoku ve vztahu k "Nastavení Volání" (útok vzor střední/střední útočník sloužit v recepci), což vám umožní předvídat soupeřovy největší pravděpodobností hrát v každé situaci.
Útok Směrech: software může scout a zobrazte všechny směry útoku, zadáním konkrétních souřadnic, tato informace může být dále definován hodnocení, tím, že Hráč, na základě rotace. V nové 2007 verze, asistent trenérů na lavičce s bezdrátové připojení do skautingu počítači, bude schopen zadání trajektorie přímo na Tablet PC, což jim umožňuje okamžitě HAVE AVAILABLE všechny informace, které potřebují.
Listy: Data Volley 2007 umožňuje řízení složitých statistik pomocí pracovních listů. V každé buňce listu je uživatel může zadat požadované údaje (program bude automaticky filtrovat ze statistické databáze) vytvářet vzorce, a to i ty, které jsou velmi složité a integrovat data podle specifických potřeb každého uživatele, pro výpočet cokoli, program nemusí poskytovat automaticky. Tato informace je také k dispozici v grafické podobě vytvořit v hloubce listy pro přípravu na další zápas.
Informace aktualizovány: