Data Volley 2007

Data Volley 2007

Pozwala to rozpocząć prostych danych statystycznych, w celu uzyskania raportów analitycznych
Ocena
5.0  (8 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
3.0 (Zobacz wszystkie)
Deweloper:
Data Project S.r.l.

Pełna: z jednym operatorem, przy użyciu tylko jednego PC, można rozpocząć poszukiwania prostych danych statystycznych, w celu uzyskania raportów analitycznych umiejętności gracza, dzięki obrotu; postępująca osiągnąć poziom jest skomplikowana i zaawansowana eksploracja; z możliwością tworzenia diagramów i wykresów obsługi i ataku trajektorii, skomplikowany i konfigurowalny arkusze, i wiele więcej.
Data Volley 2007 to odpowiedź na prośby i sugestie z najlepszych trenerów na świecie, którzy korzystają z programu przez bardzo długi czas wstępnego i послематчевый analiza, na ławce, i w treningach. Ich pomysły pozwoliły/skłoniła nas produkt najwyższej profesjonalizmu, bez utraty funkcjonalności i prostoty, który zawsze jest różny od Data Volley.
Pełny wywiad: Data Volley 2007 pozwala na rozpoznanie co siatkówkę umiejętności (teraz umożliwiające za darmo) z pełnym ocenie co zawiera w konsekwencji umiejętności imprezy, typu uderzył, i początku przyjazdu wejść; dla jeszcze bardziej szczegółowe informacje, takie jak liczba graczy blokowanie, Rodzaj błędów i wiele więcej.
Ekstremalna wszechstronność: program jest w pełni konfigurowalny, w każdej części: z klawiatury, z wyborem klawisza przypisać do każdej oceny, określenie kryteriów analizy.
Podstawowe statystyki można zobaczyć i wydrukować AT ANY TIME raporty analityczne z dokładnym podaniem wszystkich informacji niezbędnych do obiektywnej oceny wyników zespołu (jeden lub kilka umiejętności, pojedynczego gracza lub drużyny, jeden lub kilka obrotów, w zestawie lub na cały mecz, i tak dalej).
Rozszerzony analiza: z Data Volley 2007 można zrobić bardzo szczegółowe analizy, na przykład, do oceny poszczególnych umiejętności w zależności od obszaru sądu, w którym został wykonany; obliczyć skuteczność ataku kombinacji w zależności od obszaru, z którego zostały popełnione ataku, odbiór, rotacja i wiele innych. Ta nowa wersja pozwala również nagrywać atak w odniesieniu do "wywołanie metody ustawiającej" (rysunek ataku świateł/środkowym napastnikiem służyć odbiór), co pozwala przewidzieć prawdopodobne grze przeciwnika w każdej sytuacji.
Kierunek ataku: oprogramowanie scout i wyświetlić wszystkie kierunki ataku, poprzez wprowadzenie dokładnych współrzędnych, informacja ta może być dalej określone przez oceny za pomocą odtwarzacza, obracając. W nowej wersji 2007, asystentów trenera na ławce z bezprzewodowym podłączeniem do komputera poszukiwania, można wpisać ścieżki bezpośrednio na Tablet PC, pozwalając im raz HAVE AVAILABLE wszystkie niezbędne informacje.
Arkuszy: Data Volley 2007 pozwala zarządzać kompleksowej statystyki z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego. W każdej komórce arkusza użytkownik może wprowadzić dane (program automatycznie Filtr z danych statystycznych z bazy danych) do tworzenia formuł, nawet te, które są bardzo skomplikowane i integrować dane zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego użytkownika, aby obliczyć wszystkie programy nie mogą zapewnić automatycznie. Informacja ta dostępna jest również w formie graficznej w celu utworzenia pogłębionej arkusze, aby przygotować się do następnego meczu.

Aktualizacja informacji: